neviditelny text
infolinka
Repase tlumičů pérování | AUTO D.K.N.

REPASE (OPRAVY) TLUMIČŮ PÉROVÁNÍ

 

Jako jediná firma v České republice se profesionálně věnujeme repasím, neboli opravám, starých, poškozených či jinak znehodnocených tlumičů pérování. Naše roky praxe a zkušenosti v oboru z nás dělají nezpochybnitelnou jedničkou na českém automobilovém trhu. Poskytujeme prvotřídní servis za velmi nízké ceny, což k nám přivádí spoustu klientů, ze kterých se z 99% stávají stálí zákazníci. 

Rádi bychom Vám zde nabídli tabulku, ve které si najdete svoje vozidlo a dozvíte se přesnou cenu své repase, nicméně to bohužel v tomto oboru nelze. Vše závisí především na stavu nádoby tlumiče a pístní tyče, od které se finální cena za opravu odvíjí, což jak jistě uznáte, člověk nejlépe zhodnotí osobně, proto je nejlepší variantou osobní návštěva v našem servise, kam přivezete již demontované tlumiče k opravě.

V případě, že máte zájem o repasi Vašich starých tlumičů, ovšem nemáte čas jezdit k nám do servisu, doporučujeme Vám tlumič pérování demontovat (viz. YouTube návod níže), změřit rozměry tlumiče pérování (viz. nákres) a pomocí rychlého kontaktního formuláře (níže) zaslat Váš požadavek (nejlépe rovnou s fotografií konkrétního tlumiče) a my Vám během pár hodin zavoláme či napíšeme předběžnou koncovou cenu.

 

Chceme Vám však nabídnout pokud možno alespoň předběžnou představu o celkové ceně za repasi Vašich tlumičů pérování, proto níže uvádíme informativní cenovou tabulku s ORIENTAČNÍMI sumami za opravu tlumičů pérování nejběžnějších vozidel, které brázdí české silnice.

ZNAČKA MODEL ORIENTAČNÍ CENA za KS
Škoda Octavia, Fabia (I.řada) 500 - 700,- CZK
VW Golf (III. a IV.řada) 550 - 700,- CZK
Ford Mondeo, Galaxy 1100 - 1300,- CZK
Audi A4, A6... cca 800,- CZK

Tato tabulka je pouze INFORMATIVNÍ, tzn. ceny v ní uvedené jsou pouze ORIENTAČNÍ (platí při průměrném opotřebování pístní tyče)

Pro zaslání Vašeho dotazu a zjištění předběžné koncové ceny využijte našeho rychlého kontaktního formuláře uvedeného níže nebo pište na e-mailovou adresu

info@autodkn.cz

 

JAK ODMONTOVAT TLUMIČE PÉROVÁNÍ (anglicky)

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a devět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).